hamid forootan-44-3

آغاز به کار بزرگترین مرکز‌ آموزش تراش و تولید سنگهای قیمتی

بزرگترین مرکز آموزش تراش و تولید سنگهای قیمتی کشور زیر نظر بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا،‌ کارآموزان این مرکز پس از ثبت‌نام در یک دوره آموزشی ۴ ماهه،در کارگاه تراش و تولید سنگهای قیمتی کشور مشغول به کار شده و بعد از پایان دوره آموزشی، مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای برای آنها صادر می‌شود.

حضور در این کلاسهای آموزشی برای ۶ ساعت رایگان است تا کارآموزان ضمن آشنایی با این هنر صنعت ارزیابی بهتری از این حرفه پر درآمد داشته باشند، همچنین با دریافت تسهیلات بانکی با تنفس ۶ ماهه در پرداخت اقساط، یک دستگاه تراش کابوشن، کاروینگ و فست به همراه کلیه متعلقات و مواد اولیه در اختیار کارآفرینان قرار می‌گیرد.

در حال حاضر ایران یکی از بزرگترین بازارهای مصرف طلا و جواهر و سنگهای قیمتی جهان است که بیش از ۲۰ درصد معادن سنگهای قیمتی جهان را در خود ذخیره کرده است.

به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارآموزی و استخدام در مرکز تراش و تولید سنگهای قیمتی کشور می‌توانند با شماره ۶۶۷۲۹۷۷۶ -۰۲۱ تماس گرفته یا به صورت حضوری به نشانی تهران میدان فردوسی ابتدای پل کالج‌ پلاک ۸۵۸ طبقه پنجم مراجعه کنند

2 پاسخ
  1. هادی
    هادی says:

    با سلام
    به نظر من با این دستگاههای ضعیف نمیشه کارهای بزرگ انجام داد چون خود این دستگاهها از لحاظ برق گرفتگی ایمن نمیباشند.به نظر من چند تا آموزشگاه به دنبا ل خالی کردن جیب جوانان هستند . و فقط سود مال آموزشگاههاست .بیایید منطقی فکر کنید

    پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *