۱۰ اسلایدی که کارآفرین در زمان ارایه به سرمایه‌گذار به آن‌ها نیاز دارد

پس از این‌که به ایده‌ی کسب‌وکاری دست پیدا می‌کنید که به آن اعتقاد دارید، باید سرمایه‌گذارانی بیابید که آن‌ها هم به این ایده اعتقاد داشته باشند. یک کارآفرین بایستی ایده‌اش را سریع و به صورتی جذاب و آگاهی‌بخش به سرمایه‌گذار ارایه دهد.

کارآفرین مشهور، گای کاواساکی، به خوبی می‌داند که برای ارایه موفق به سرمایه‌گذار چه چیزهایی لازم است. او مشاور شرکت Apple و بخش Motorola شرکت گوگل بوده و چندین شرکت از جمله Garage Technology Ventures را تأسیس کرده است که سرمایه‌گذار مخاطره‌پذیر پاندورا و تریپ‌وایر بوده است. هم‌اکنون او می‌خواهد به شما آموزش دهد که چگونه ایده‌تان را به سرمایه‌گذار ارایه دهید تا نتیجه بگیرید.

کارآفرین

کاواساکی

او می‌گوید که این ارایه تنها به ۱۰ اسلاید نیاز داشته و حداکثر باید ۱۵ اسلاید داشته باشد. پس از اسلاید عنوان—اسلایدی با نام، عنوان و اطلاعات تماس شرکتتان— شما به ارزش پیشنهادی، طرح ورود به بازار و یک تحلیل از رقبایتان نیاز دارید. البته سرمایه‌گذاران احتمالی شما می‌خواهند علاوه بر اطلاعات اصلی و اولیه بدانند که جدول زمانی شما چیست و سرمایه‌شان چگونه استفاده خواهد شد.

اینفوگرافیک زیر را که از وب‌سایت کاواساکی گرفته شده، بررسی نمایید و ببینید که به چه اسلایدهایی نیاز دارید و نحوه نشان دادن آن‌ها چگونه است.

برای بزرگنمایی اینفوگرافیک کافیست بر روی آن کلیک کنید

کارآفرین

اینفوگرافیک مدیریتی

محصولات مرتبط

خدمات مشاوره ستکا
دوره‌های حضوری
دوره‌های مجازی
کتاب‌های کارآفرینی