موفقیت مالی

با کلینیک موفقیت ستکا آشنا شوید:

اگر چه در گذشته‌ی نه چندان دور، مدیریت مالی جزو ضروریات بنگاه‌های اقتصادی به حساب می‌آمد، امروزه این قلم از تدبیر را باید به ضروریات زندگی شخصی و خانوادگی هر فرد نیز اضافه نمود. همانطور که مدیریت مالی در سطح بنگاه اقتصادی می‌بایست به گونه‌ای اعمال شود که منابع مالی مورد نیاز برای تاسیس، اداره و بقای کسب‌وکار را با هزینه مناسب تامین نماید، در سطح خانوارها و زندگی‌های شخصی نیز برای تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحصیل، ازدواج، هزینه تحصیل، خرید منزل شخصی و … نیز باید از برنامه‌ریزی دقیقی داشت و اصول مشخصی پیروی کرد. بدون توجه به اصول علمی مدیریت مالی، هر گونه موفقیتی را به حساب شانس بسیار زیاد باید گذاشت!

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که در زندگی مالی، دارا بودن سواد مالی خیلی مهم تر از دارا بودن پول می‌باشد. رابرت کیوساکی، مدرس بزرگ سرمایه‌گذاری و کارآفرینی می گوید: “اگر همه ی پول های دنیا را جمع کنیم و بین همه مردم دنیا به طور مساوی تقسیم نماییم، ۳ الی ۵ سال طول می‌کشد تا پول دوباره به دست افرادی که دارای پول بودند برگردد!” این جمله تاکیدی بر ترجیح داشتن دانش مالی نسبت به داشتن پول می‌باشد.

همانطور که تاکید شد، داشتن زندگی مالی خوب در بلندمدت، نیازمند برنامه‌ریزی مالی در زندگی در همه ابعاد است. چیزی که هیچ گاه در محیط مدرسه و دانشگاه به افراد آموزش داده نمی‌شود و برای افراد به صورت معما باقی می‌ماند.

 ماموریت ما:

آگاهی بیشتر، زندگی بهتر

 هدف ما:

هدف از ایجاد این کلینیک، حذف معمای برنامه‌ریزی مالی شخصی و ایجاد ابزارهایی علمی و منطقی در این راستا است.

 خدمات ما:

–         ارائه خدمات آموزشی در حوزه‌های زیر:

o       افزایش دانش مالی در زمینه‌های انواع درآمدها، انواع مشاغل و …

o       بیمه و مدیریت ریسک‌های زندگی

o       ابزارهای کنترل امور مالی شخصی اعم از بودجه‌بندی شخصی، ثبت هزینه‌ها، تحلیل هزینه‌ها و …

–         ارائه خدمات مشاوره در حوزه‌های اشاره شده

–         آموزش ارتقا هوش مالی از طریق بازی Cash Flow

 

در راستای رسیدن به محتوایی کاملا علمی و متناسب با قوانین کشور و دنیا، تیمی توانمند تشکیل داده‌ایم تا بتوانیم این ماموریت را هر چه بهتر و دقیق‌تر به انجام برسانیم. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *