ترن هوایی کارآفرینی

ترن هوایی کارآفرینی

دارن هاردی در کتاب ترن هوایی کارآفرینی (The Entrepreneur Roller Coaster)  به دلایل شکست اکثر کسب و کارهای کوچک و راه‌های عملی و کاربردی برای گذر از این شکست می‌پردازد. مواردی که او در این سفر هیجان‌انگیز ترن هوایی کارآفرینی به آنها می‌پردازد بسیار شگفت‌انگیز است و بعد از خواندن این کتاب متوجه می‌شویم این دلایل اصلاً به مواردی همچون سرمایه، محل کسب‌وکار، اعتبار، مدیریت موجودی و رقبا ارتباط پیدا نمی‌کند. دارن هاردی در هر فصل توضیح می‌دهد که این دلایل شکست اصلاً ماهیت خارجی ندارد و تماماً از درون فرد کارآفرین نشأت می‌گیرد. او بیان می‌کند که آن دلایل اقتصادی نیستند بلکه کاملاً احساسی و ذهنی هستند.

این کتاب خواننده را برای یک سواری هیجان‌انگیز بر قطار کارآفرینی آماده می‌کند. این کتاب در مواردی همچون ترس از آینده، شک و تردید و رهایی از تجربیات و آموزه‌های تلخ گذشته هشدار می‌دهد و در مواردی همچون مخالفان، ربایندگان رؤیا و اهداف و دردهای ناشی از شکست و رد شدن حمایت کرده و در مواردی همچون توسعه مهارت‌های فردی، انگیزه و . . . آموزش‌های کاربردی را به شما منتقل می‌کند و تمامی فاکتورهای مؤثر در شکست ۶۶ درصدی کسب‌وکارها را همچون مین های جنگی خنثی می‌کند.

کتاب ترن هوایی کارآفرینی که توسط دارن هاردی نویسنده بسیار موفق آمریکایی به رشته تحریر درآمده است کتابی است که بر توسعه مهارت‌های فردی و اصول کسب‌وکار، کارآفرینی و مهارت‌های تجارت تکیه کرده است و به افراد در جهت بالا بردن شانس موفقیت در کسب‌وکار خود راهنمایی‌های کاربردی و عملیاتی می‌دهد.

دارن هاردی بهترین استراتژی‌هایی را که از موفق‌ترین افراد سیاره زمین جمع‌آوری کرده است در ۴ مهارت اصلی موردنیاز برای موفقیت دسته‌بندی کرده است و در فصول کتاب به تشریح آن‌ها می‌پردازد: فروش، استخدام، رهبری و بهره‌وری.

ترن هوایی کارآفرینی

ترن هوایی کارآفرینی

این کتاب برای شما است اگر:

  • در رویاهایتان کسب‌وکاری برای خود را می‌بینید اما از ناشناخته‌های این راه هیجان‌انگیز می‌ترسید
  • در حاشیه‌های مسیر قطار کارآفرینی مانده‌اید، نمی‌دانید چه چیزهایی انتظار شما را می‌کشد و برای رویارویی با آن‌ها باید چه‌کاری انجام دهید.
  • اکنون به‌عنوان یک کارآفرین مشغول به فعالیت هستید اما می‌خواهید مطمئن شوید که در مسیر صحیح موفقیت قدم برمی‌دارید.

این کتاب که در سال ۲۰۱۵ در امریکا به چاپ رسیده است جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون در حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار می‌باشد و توسط نشریه‌های بسیار معتبری همچون نیویورک‌تایمز و … در رتبه بهترین و تأثیرگذارترین کتاب‌های این حوزه در ۵ سال گذشته معرفی و برای مطالعه توصیه اکید شده است.

دارن هاردی کارآفرین، نویسنده، سخنران و مالک مجله SUCCESS در امریکا هست که مجله او یکی از موفق‌ترین مجلات توسعه مهارت‌های فردی و انگیزشی در دنیا محسوب شده و تیراژهای میلیونی آن در امریکا زبانزد می‌باشد. او از طریق این مجله فرصت مصاحبه، یادگیری و آشنایی با بینش و تفکرات افراد موفق در دنیا همچون ریچارد برانسون، مارتا استوارت، استیو جابز، وارن بافت، دونالد ترامپ، آن سویینی، هوارد شولتز و جف  بزوس را بدست آورده است. در دو دهه گذشته، دارن هاردی به یک رهبر موفق در کسب‌وکار تبدیل‌شده است. او در اولین کسب‌وکار واقعی خود در سن ۱۹ سالگی درآمدی میلیون دلاری برای خود ایجاد نمود و دقیقاً ۵ سال بعد با استفاده از راهنمایی‌های همین کتاب جزء میلیونرهای خودساخته آمریکایی معرفی شد و در سن ۲۷ سالگی درآمدش از مرز ۵۰ میلیون دلار در سال گذر کرد.

از او کتاب دیگری در بازار نشر ایران با نام “اثر مرکب” نیز چاپ شده که مورد استقبال چشم‌گیر خوانندگان ایرانی قرارگرفته است.

هاردی در کتاب ترن هوایی کارآفرینی در ۸ فصل با تشبیه لذت و هیجان موفقیت در کسب‌وکار و کارآفرینی به هیجان و لذت سوار شدن بر ترن هوایی، در هر فصل به توضیح و تشریح مهارت‌های موردنیاز برای موفقیت در کسب‌وکار می‌پردازد و در این راه تمام سعی خود را می‌کند که با بیانی جذاب، سلیس، تأثیرگذار و با استفاده از مثال‌ها و تجربیات شخصی خود و دیگر افراد موفق و بهره‌گیری از مطالب علمی و به‌روز این حوزه خواننده را در مسیر ایجاد و موفقیت در کسب‌وکار همراهی نماید.

یکی از هنرهای نویسندگی دارن هاردی در این کتاب این است که تکنیک‌های ارائه شده توسط او تنها در کشور خود و فرهنگ خاص آن کشور کاربرد ندارد بلکه اصول معرفی شده توسط او جهان‌شمول است به این معنی که خواننده ایرانی نیز با بهره‌گیری از این اصول به‌راحتی می‌تواند آن‌ها را به کار بسته و نتایج این مهارت‌ها را در کار خود ملموس مشاهده کند.

خواندن این کتاب به علت غنای علمی و بیان سلیس و اصول کاربردی که به خواننده منتقل می‌کند توسط برجسته‌ترین نویسندگان و سخنرانان دنیا از قبیل آنتونی رابینز، دونالد ترامپ، رابرت کیوساکی، برایان تریسی و . . . توصیه شده است.

برای خرید این کتاب می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

خرید کتاب ترن هوایی کارآفرینی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *