اخبار کارآفرینی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال

حمایت دولت از فعالیت‌های علمی حوزه کارآفرینی

مدیر کل توسعه کار آفرینی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بر ضرورت ارائه راهکارهای مناسب در رفع تنگناها و محدودیتهای فعالیتهای کارآفرینی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، پریسا ریاحی در سفر یک روزه از شهرک صنعتی خاش و کارخانه پاکشیر تفتان، مراکز آموزش فنی و حرفه ای، پروژه نیمه تمام سر سرای چند منظوره ورزشی کارگران، مجتمع آموزشی بهزیستی، شرکت تعاونی آموزشی ریحانه گستر، طرحهای نمونه مشاغل خانگی کمیته امداد و جهاد کشاورزی و مجتمعه گلخانه ای دوربن بازدید کرد.

وی بیان کرد: بررسی و شناخت مشکلات و موانعی که سد راه توسعه کارآفرینی هستند و پیدا کردن راه رهایی از این تنگناها در دستور کار دولت قرار دارد.

او یاد آور شد: دولت از پژوهش‌ها و فعالیتهای علمی درباره ترویج فرهنگ و روحیه ی کارآفرینی و مسائل و مشکلات مبتلا به جامعه در این حوزه حمایت می کند.

وی گفت: منشاء تحولات بزرگ در توسعه اقتصاد دانش بنیان، توسعه کارآفرینی و وجود افراد خلاق، نوآور و مبتکر در عرصه اقتصادی هر جامعه است.

وی تصریح کرد: توانمندی سازی و تقویت همکاری، هماهنگی و هم افزایی فعالان توسعه کارآفرینی در یک جامعه از ضرورتهای بسیار مهم به شمار می آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *