اخبار کارآفرینی، کسب و کار، دانشگاه صنعتی شریف

دستاوردهای فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ارائه می‌شود

نخستین کنفرانس فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ مهرماه، در سالن همایش‌های جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزارمی‌شود.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این کنفرانس مشتمل بر دو میزگرد و سی سخنرانی توسط فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف، در محورهای پنجگانه است.

از جمله محورهای این کنفرانس شامل مولفه‌های دانشگاه کارآمد در دنیای نو، نمونه‌ای از دستاوردهای فارغ‌التحصیلان شریف، موانع توسعه صنعتی کشور و دو میزگرد با عناوین بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور و چالش‌های توسعه صنایع نوین است.

دو سخنرانی کلیدی کنفرانس، توسط دکتر مسعود نیلی استاد دانشگاه شریف و مشاور اقتصادی رییس جمهور در زمینه موانع توسعه صنعتی کشور و دکتر مهدی ضرغامی، در زمینه آموزش و پژوهش در علوم و مهندسی در ایران ارائه خواهد شد.

برخی از سخنرانان دیگر کنفرانس دکتر نیایش افشردی، استاد فیزیک و اخترشناسی دانشگاه واترلوی کانادا، دکتر زهرا موسوی، استاد مهندسی برق دانشگاه مانیتوبا و صاحب کرسی تحقیق کانادا در مهندسی پزشکی، دکتر شاهرخ شیبانی، استاد بازنشسته دانشکده مهندسی برق شریف و موسس شرکتهای کیاتل و میکروموج است.

کنفرانس با مراسم تقدیر از اساتید پیشکسوت، فارغ التحصیلان و خدمتگزاران برجسته دانشگاه پایان می‌پذیرد.

همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای فارغ‌التحصیلان شریف در کنار کنفرانس برپا خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کنفرانس، به نشانی http://conf.alumsharif.org مراجعه کنند 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *