کتاب Rework

کتاب Rework (بازنگری)

دانش و تدابیر این کتاب در عین عامیانه بودن، ساده، صریح و اثبات‌شده است. اگر قصد دارید که دل را به دریا زده و کار فوق‌العاده‌ای انجام دهید این کتاب را چندین بار مطالعه کنید.

تونی شی؛ مدیرعامل Zappos.com

کتاب Rework یکی از کتاب های شناخته‌شده چند سال اخیر دنیای استارتاپ­ها است. این کتاب همانند کتاب­هایی همچون The Lean Startup در تلاش هستند پارادایم جدید کارآفرینی را توسعه دهند. این کتاب در حال حاضر یکی از کتاب­های پرفروش آمازون در حوزه کارآفرینی است و از دید نیویورک‌تایمز و وال استریت ژورنال جزء BestSellerها شناخته شده است.

این کتاب رویه سنتی راه­‌اندازی کسب وکار یعنی نوشتن طرح کسب­‌وکار، مطالعه تفصیلی رقبا و اقداماتی از این دست را به چالش کشیده و تلاش می­‌کند یک روش بهتر و سریع­تر برای موفقیت پیشنهاد دهد. این کتاب تلاش می‌­کند مسیری را که یک کسب­‎وکار متولد و رشد می‌­کند بازطراحی نماید. نویسندگان این کتاب تلاش می­کنند به مخاطب خود نشان دهند کهاگرچه ایده مهم است ولی در نهایت شیوه‌ی اجرا تعیین­‌کننده خواهد بود.

کتاب Rework

کتاب بازنگری – ترجمه کتاب Rework

این کتاب سعی می‌­کند به زبان ساده و با بهره‌­گیری از مثال­های واقعی توصیه­‌هایی در مورد راه‌اندازی، رشد و به بلوغ رساندن یک کسب­‌وکار داشته باشد. این کتاب تصاویر گرافیکی فراوانی دارد و سعی شده با متدی ساده و کوتاه مطالب کاربردی به مخاطب منتقل کند. در نهایت این کتاب سعی می­‌کند روش­های بهتری نسبت به آن چه که در پارادایم گذشته‌ی کارآفرینی وجود داشته، برای مدیریت رقبا، استخدام نیرو، رشد کسب­وکار، توسعه محصول و …  در یک استارتاپ ارائه کند. آموزه‌های این کتاب می‌تواند به بلوغ اکوسیستم استارتاپی ایران کمک کند.

این کتاب همواره در لیست کتاب‌های توصیه شده برای کارآفرینان می‌باشد. در لینک‌های زیر می‌توانید این موضوع را مشاهده کنید:

http://www.businessinsider.com/best-books-for-entrepreneurs-2014-9?op=1

http://www.entrepreneuronfire.com/top-15-business-books-recommended-todays-top-entrepreneurs/

http://www.lifehack.org/articles/communication/20-must-read-books-for-young-entrepreneurs.html

برای تهیه این کتاب می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

خرید کتاب بازنگری (ترجمه کتاب Rework)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *