Sunday 23 October 2016 / یکشنبه 2 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهارائه 150 میلیارد تومان تسهیلات به فعالان صنایع دریایی

ارائه 150 میلیارد تومان تسهیلات به فعالان صنایع دریایی

سازمان بنادر و دریانوردی و بانک توسعه تعاون تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این تفاهم‌نامه که سومین توافق همکاری بین این دو سازمان در هفت سال گذشته است، بنا دارد تا سقف 150 میلیارد تومان به فعالان عرصه دریایی کشور تسهیلات اعطا کند.

در این تفاهم‌نامه بنا شده هدف و نگاه اصلی روی فعالیت‌های تعاونی باشد و نرخ تسهیلات نیز براساس نوع مشارکتی یا مبادلاتی‌بودن آنها تعیین شود.

بانک توسعه تعاون تاکنون 705 میلیارد تومان قرار‌داد پرداخت تسهیلات به پروژه‌های دریایی را امضا کرده که از این میزان 45 میلیارد تومان تسهیلات رسمی به فعالان حوزه دریایی اعطا شده است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در این مراسم از گسترش حمایت‌های این بانک از فعالان بخش دریایی در حوزه تعاون خبر داد و گفت: همکاری‌های بانک توسعه تعاون با سازمان بنادر و دریانوردی از سال 1384 کلید خورده که نتیجه آن همکاری در ساخت شناورهای مسافری، یدک‌کش‌ها و سایر پروژه‌ها در صنعت حمل‌ و نقل دریایی بوده است.

وی افزود: هدف ما افزایش حمایت از مشتری‌های بخش تعاونی است و بانک توسعه تعاون از تمام کسانی که در این حوزه ورود می‌کنند حمایت خواهد کرد.

سلمانی با بیان این‌که تفاهم‌نامه جدید اجازه ارائه 150 میلیارد تومان تسهیلات به صنعت دریایی را فراهم می‌کند، اظهار کرد: تاکنون فعالان صنعت دریایی کشور 90 میلیارد تومان پروژه به بانک توسعه تعاون معرفی کردند که از این میزان 75 میلیارد تومان به مرحله‌ عقد قرار‌داد و 45 میلیارد تومان نیز به واگذاری تسهیلات رسیده است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اضافه کرد: در مجموع با توجه به اعتبارات موجود در صندوق بانک و البته حمایت‌های صندوق توسعه ملی می‌توان امید داشت فعالیت این صنایع گسترش بیشتری داشته باشد و با حمایت‌های لازم به کار خود ادامه دهد

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>