Saturday 22 October 2016 / شنبه 1 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهبازی‌های موبایل در حال تبدیل به صنعت چند میلیارد دلاری

بازی‌های موبایل در حال تبدیل به صنعت چند میلیارد دلاری

درآمد بازار بازی‌های تلفن‌های همراه در سال جاری میلادی به بیش از دو برابر سال 2009 می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق برآورد شرکت آمارگیری استاتیستا در نیویورک، انتظار می‌رود درآمد بازار بازی‌های موبایل در سال 2014 از 11 میلیارد و 400 میلیون دلار فراتر برود که بیش از دو برابر سال 2009 با مبلغ پنج میلیارد و 600 میلیون دلار است.

در همین حال مارکوس سانچز، معاون رئیس و سخنگوی شرکت اطلاعات تجارتی “اپ انی”، گفت: شرکت‌هایی که برای دستگاه‌های تلفن همراه بازی طراحی می‌کنند سود عظیمی می‌توانند کسب کنند.

وی تصریح کرد: یک شرکت به تنهایی بیش از یک میلیارد دلار درآمد دارد، بنابراین بازی‌های روی تلفن‌های همراه، امری بسیار جدی است و درآمدهای قابل توجهی در ارتباط با آن وجود دارد.

در حال حاضر، تلفن‌های هوشمند سریع و سایر دستگاه‌های تلفن همراه در حال ربودن سهم بازار از دیگر پلتفرم‌های بازی هستند و شرکت‌های نوظهور، شرکت‌های قدیمی‌تر و برجسته‌تر را به چالش می‌کشند.

به گزارش صدای آمریکا، یوشیو اوساکی، معاون گروه طراحان بین‌المللی که یک شرکت تحقیقاتی در سان فرانسیسکو است، در این خصوص گفت: طراحی بازی‌های ویدئویی دیگر فقط کنسول نیست و قطعات دیگر بسیاری هم این وسط دیده می‌شوند.

 

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>