Friday 28 October 2016 / جمعه 7 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهحمایت دولت از فعالیت‌های علمی حوزه کارآفرینی

حمایت دولت از فعالیت‌های علمی حوزه کارآفرینی

مدیر کل توسعه کار آفرینی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بر ضرورت ارائه راهکارهای مناسب در رفع تنگناها و محدودیتهای فعالیتهای کارآفرینی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، پریسا ریاحی در سفر یک روزه از شهرک صنعتی خاش و کارخانه پاکشیر تفتان، مراکز آموزش فنی و حرفه ای، پروژه نیمه تمام سر سرای چند منظوره ورزشی کارگران، مجتمع آموزشی بهزیستی، شرکت تعاونی آموزشی ریحانه گستر، طرحهای نمونه مشاغل خانگی کمیته امداد و جهاد کشاورزی و مجتمعه گلخانه ای دوربن بازدید کرد.

وی بیان کرد: بررسی و شناخت مشکلات و موانعی که سد راه توسعه کارآفرینی هستند و پیدا کردن راه رهایی از این تنگناها در دستور کار دولت قرار دارد.

او یاد آور شد: دولت از پژوهش‌ها و فعالیتهای علمی درباره ترویج فرهنگ و روحیه ی کارآفرینی و مسائل و مشکلات مبتلا به جامعه در این حوزه حمایت می کند.

وی گفت: منشاء تحولات بزرگ در توسعه اقتصاد دانش بنیان، توسعه کارآفرینی و وجود افراد خلاق، نوآور و مبتکر در عرصه اقتصادی هر جامعه است.

وی تصریح کرد: توانمندی سازی و تقویت همکاری، هماهنگی و هم افزایی فعالان توسعه کارآفرینی در یک جامعه از ضرورتهای بسیار مهم به شمار می آید.

 

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>