Monday 24 October 2016 / دوشنبه 3 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهشغل‌های پول‌ساز برای علاقه‌مندان به ریاضی

شغل‌های پول‌ساز برای علاقه‌مندان به ریاضی

برخی از مشاغل در سرتاسر دنیا که با ریاضیات و مسائل مربوط به آن سروکار دارند درآمد چندان بدی ندارند.

به گزارش مشرق، ریاضیات از جمله درس‌هایی است که در دوران مدرسه کمتر دانش‌آموزی پیش می‌آید که به آن علاقه داشته باشد و اکثراً تصور می‌کنند که آموزش‌های ریاضیات برای آن‌ها در آینده کاربردی ندارد.

بااین‌حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به ریاضیات و مسائل مربوط به آن علاقه‌مند هستید باید بدانید که برخی از شغل‌ها در سرتاسر دنیا که با ریاضیات و مسائل مربوط به آن سروکار دارند درآمد چندان بدی ندارند.

طبق آخرین گزارشی که از در وب‌سایت Payscale منتشر شده است. متوسط حقوق برای مشاغلی که ریاضیات نقش اصلی را در آن‌ها بازی می‌کند به‌طور میانگین، سالانه 70 هزار دلار است.

درحالی‌که متوسط درآمد سالانه میانگین همه رشته تنها 58 هزار دلار است. برخی از عناوین شغلی مانند تحلیلگر آماری و متخصص داده‌ها حقوقی بیش از 100 هزار دلار در سال دارند.

برای رتبه‌بندی این عناوین شغلی که همگی دانش ریاضیات را به‌عنوان اولویت نیازهای خود دارند، وب‌سایت Payscale میزان حقوق تعداد زیادی از افراد را که 5 تا 8 سال سابقه کار در عنوان شغلی مرتبط با رشته ریاضیات را داشته‌اند را مورد برسی قرار داد متوسط حقوق هرکدام را برای رتبه‌بندی عناوین شغلی استفاده کرده است.

در جدول زیر این عناوین شغلی با میزان متوسط حقوق و میزان تحصیلات موردنیاز برای آن را مشاهده می‌کنید.

شغل‌های پول‌ساز برای علاقه‌مندان ریاضی+جدول

 

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>