Tuesday 25 October 2016 / سه شنبه 4 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهمعرفی الگو برای خلق فرصتهای شغلی جدید

معرفی الگو برای خلق فرصتهای شغلی جدید

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ترویج و توسعه مشاغل خانگی و معرفی الگوهای کارآفرینی را در ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان جویای کار موثر خواند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، حمیدرضا خانپور ذائقه‌سازی و تولید پوشاک اسلامی ایرانی متناسب با شأن مردم را ضروری دانست و گفت: با شناسایی زمینه‌های جدید مشاغل در طراحی و دوخت، معرفی الگوهای مناسب کارآفرینی و ارائه آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای، در توسعه اشتغال و ایجاد فرصتهای جدید شغلی برای جوانان جویای کار به موفقیت‌ بیشتری دست می‌یابیم.

وی حمایت از تولید ملی، سرمایه و کار ایرانی و ترویج و توسعه مشاغل خانگی و کارآفرینی را مورد اشاره قرار داد و گفت: با برپایی همایش‌های تخصصی مشاغل خانگی و کارآفرینی می‌توان ضمن توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کاربلدی،بسیاری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌های ناشی از بیکاری را کاهش داد.

خانپور که در مراسم جشنواره گذر مهارتی طراحی دوخت سخن می‌گفت، بر لزوم جهت دهی سلیقه و ذائقه مردم به سمت مد اسلامی ایرانی تاکید کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تأکید بر رفع چالش‌های صنعت پوشاک کشور، اظهار کرد: نقش کارآموزان عرصه طراحی و دوخت در توسعه پوشاک ایرانی و اسلامی پر رنگ است و ضروری است تا مدل‌هایی را طرحی کنند که هم با فرهنگ اسلامی هماهنگ باشد و هم برای جوانان جاذبه داشته باشد.

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>