Saturday 22 October 2016 / شنبه 1 آبان 1395
کلینیک توسعه فردی

کلینیک توسعه فردی

نوپای ناب

نوپای ناب

آکادمی

یادآپ

فروشگاه

فروشگاهوبلاگ اکونومیست سه شرکت بزرگ اینترنتی در هر کشور را معرفی کرده است.

وبلاگ اکونومیست سه شرکت بزرگ اینترنتی در هر کشور را معرفی کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این وبلاگ  در ایران سه شرکت دیجی‌کالا با ارزش ۱۵۰ میلیون دلار، کافه بازار با ارزش ۸ میلیون دلار و Anetwork ( شبکه تبلیغاتی کلیکی)  با ارزش ۳ میلیون دلار با ارزش‌ترین شرکت‌های اینترنتی هستند.

بر اساس همین گزارش در آمریکا گوگل با ارزش ۴۱۰ میلیارد دلار، آمازون با ۱۸۶ میلیارد دلار و فیس‌بوک با ۱۸۳ میلیارد دلار با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان و آمریکا به شمار می‌روند.

اطلاعات تخمین زده شده برای ارایه این آمار توسط فعالان استارتاپ در سراسر جهان در اختیار World Startup Report  قرار گرفته و از ایران محسن ملایری در یادداشتی اعلام کرده که وی این اطلاعات را در اختیار استارتاپ جهانی قرار داده و از آنجا مورد استفاده قرار گرفته ا ست.

UPDATED:

وبلاگ اکونومیست نام سه شرکت ایرانی را از لیست خود حذف کرد. در ایمیلی که از سوی استارتاپ جهانی به فعالان استارتاپ ایرانی ارسال شده آمده است که اکونومیست نام ایران را تا به دست آوردن اطلاعات قابل اتکایی در مورد شرکت‌های برتر اینترنتی حذف می‌کند.

لینک کوتاه این نوشته

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>