مخاطب خدمات مشاوره ما

کارآفرینان

اگر قصد دارید کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید و به دنبال یک ایده خوب هستید یا ایده ای دارید و می‌خواهید بررسی کنید که آیا این ایده برای راه‌اندازی کسب‌وکار مناسب است، ستکا به شما کمک می کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

شرکت‌های کوچک و متوسط

اگر کسب‌وکاری دارید و به دنبال ارتقای آن یا توسعه فعالیت‌هایتان هستید، می‌خواهید سودآوری کسب‌وکارتان را افزایش دهید یا در پی بهترین گزینه برای تامین مالی هستید استفاده از خدمات مشاوره ستکا یک گزینه مناسب است.

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ

ما در ستکا برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ که می‌خواهند وارد حوزه‌های جدید سرمایه‌گذاری شوند یا به عنوان بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی خود به توسعه کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید می‌اندیشند راهکارهای منحصر بفردی داریم.

سوالات متداول

برای تعیین وقت مشاوره می توانید از دو روش استفاده کنید:
1- تماس با شماره تلفن و هماهنگی وقت مشاوره با کارشناس مشاوره ستکا

2- استفاده از امکان گفتگوی آنلاین سایت و تعیین وقت مشاوره

مدت جلسات مشاوره بستگی به موضوع دارد و حداکثر یک ساعت است.

مشاوره با استفاده از نرم افزار اسکایپ انجام می شود. راهنمای استفاده از این نرم افزار قبل از جلسه توسط کارشناس مشاوره ستکا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هزینه مشاوره بر اساس دستورالعمل محاسبه حق‌الزحمه مراکز خدمات کارآفرینی که به تصویب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیده است محاسبه می‌شود. البته بسته به موضوع و وضعیت طرح، تخفیفاتی در نظر گرفته می‌شود تا کارآفرینان و کسب‌وکارهای کوچک بتوانند از این خدمات با هزینه کمتر استفاده کنند.

بله

در صورت عدم رضایت از مشاوره دریافتی تمام هزینه بازگردانده می‌شود.

پس از مشخص شدن موضوع و مدت جلسه مشاوره، فاکتور هزینه خدمات مشاوره ارسال می‌شود. امکان پرداخت فاکتور به وسیله کارت‌های بانکی و از طریق درگاه‌های اینترنتی فراهم شده است.